O nas

O nas

Od wielu lat zajmujemy się usługami bankowymi, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania sprzedaży pojazdów. Suma naszego doświadczenia pozwala nie tylko złożyć w imieniu klienta wniosek o kredyt bądź leasing, ale także doradzić w konsekwencjach podatkowych wybranej formy finansowania zakupu oraz doradzić gdzie złożyć wniosek oraz jak się do niego przygotować. Pracowaliśmy w wielu bankach oraz firmach związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Dzięki połączeniu naszej wiedzy i doświadczenia, możecie Państwo liczyć na szybką i fachową pomoc we wszystkich aspektach związanych z kredytem lub leasingiem na zakup pojazdu oraz jego ubezpieczeniem.

Artur Biedroń - swoje doświadczenie zawodowe rozpoczynał od 5-letniej pracy w spółkach finansowych grupy Fiat, tj. Fiat Bank, Fidis Finance i Fidis Leasing, gdzie piastował funkcje kierownika strefy. Pracował także w European Dealers Platform, aby później w latach 2006 - 2009, zdobywać doświadczenie w GE Money Banku, będąc odpowiedzialnym za rozwój rynku kredytów samochodowych w Warszawie. Pozytywnie ukończył staż w strukturach Corporate Audit Staff korporacji General Electric. W latach 2010 - 2011 odpowiadał za finansowanie sprzedaży w Centrum Sprzedaży Samochodów w Warszawie. Dr n. SGH w Warszawie.

Specjalizuje się w sprzęcie ciężkim, tj. pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, koparki, etc.
Joanna Mrysz - analityk kredytowy z wieloletnim stażem. W latach 1998 - 1999 pełniła funkcję inspektora kredytowego w PKO Towarzystwo Finansowe. Następnie pomiędzy 1999 a 2007 r. pracowała w Celetem Bank, gdzie kroczyła ścieżką kariery od inspektora kredytowego do starszego analityka kredytowego. Główny obszar działalności stanowiły kredyty i pożyczki konsumenckie. Lata 2007 - 2010 zawodowo spędziła w BNP Paribas Fortis Bank, zajmując się analizą kredytową i podejmowaniem decyzji kredytowych. Jej wieloletnie doświadczenie na stanowisku analityka kredytowego sprawia, że nasi klienci otrzymują profesjonalną analizę wstępną złożonego wniosku kredytowego oraz celne sugestie dotyczące zawartych w nim informacji. Absolwentka AE w Krakowie.

Doradca
Małgorzata Biedroń - swoje doświadczenie zawodowe zaczynała zdobywać w strukturach banku BPH w latach 2005 - 2006. Od 2007 r. pełniła funkcję doradcy klienta zamożnego w brandowej placówce Citi Gold, Banku Handlowego w Warszawie. Od 2009 r. pracowała w salonie samochodowym PolMot Auto w Warszawie, łącząc doświadczenie uzyskane podczas pracy w bankowości ze sprzedażą pojazdów. W 2010 r. rozpoczęła pracę w centrali Alior Banku w Warszawie, zajmując się weryfikacją dokumentacji kredytowej oraz akceptacją uruchomień kredytów samochodowych. Posiada certyfikat księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Łącząc wiedzę i doświadczenie z bankowości, księgowości i rynku motoryzacyjnego, świetnie orientuje się w możliwościach finansowania zakupu pojazdu i implikacji księgowych z tym związanych. Absolwentka SGH w Warszawie.

Doradca, specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
Zbigniew Zamorski - po opuszczeniu międzynarodowych formacji zbrojnych, z powodzeniem odnalazł się w branży finansowej odnosząc sukcesy na warszawskim rynku kredytów motocyklowych. Jako autoryzowany przedstawiciel GE Money Banku, współpracował z większością dealerów i komisów motocyklowych na terenie Warszawy i okolic. Po zakończeniu działalności przez GE Money Bank w Polsce, z niemniejszym zaangażowaniem, przez wiele lat realizował swoje zawodowe ambicje na stanowisku przedstawiciela Multibanku w zakresie sprzedaży kredytów samochodowych. Absolwent LE w Cedex.

Doradca
Nasza wiedza i doświadczenie są do Państwa dyspozycji. Jeśli posiadacie Państwo pytania dotyczące naszej oferty, wyboru pojazdu, rodzaju finansowania a także wpływu kredytu lub leasingu na Państwa rozliczenia podatkowe - prosimy o kontakt. Nawet jeśli nie zamierzają Państwo skorzystać z naszych usług, w miarę możliwości postaramy się Państwu odpowiedzieć, doradzić i rozwiać pojawiające się wątpliwości.
Copyright © 2019 ALTA